PRİZMA HAKKINDA

2001 yılında Harita Mühendisi Ali Rıza KAYACI ve Harita Mühendisi Mehmet DİLMAÇ tarafından kurulmuş olup, faaliyetlerine günümüzde de devam etmektedir. Kuruluşundan günümüze büyüyen ve her gün araç-gereç ve personel bakımından genişleyen şirketimiz 2003 yılında inşaat taahhüt işlerine başlayarak Alanya ilçesi sınırlarında muhtelif bölgelerde kat karşılığı inşaat yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

      Şu anda şirketimiz bünyesinde 12 kişi çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, Lisanslı Harita ve Kadastro Bürosu olarak da faaliyet göstermekteyiz. Uzman kadromuz ile bir çok imar uygulaması (3194/18.Madde Uygulaması) tescil işlemleri başarı ile tamamlanarak teslim edilmiş ve edilmeye devam etmektedir.


alanya ofisi
Ali-Riza-Kayaci

Ali Rıza KAYACI

Harita Mühendisi

aliriza.kayaci@alanyaprizma.com
member-2

Mehmet DİLMAÇ

Harita Mühendisi

mehmet.dilmac@alanyaprizma.comYOL ARKADAŞLARIMIZ

ali-cukurluo

Ali ÇUKURLUO

veli-mercan

Veli MERCAN

hatice-kubra-arican

Hatice Kübra ARICAN

huseyin-uygun

Hüseyin UYGUN

havva-karakan

Havva KARAKAN

mirac-sezen

Miraç SEZEN

semih-ozarslan

Semih ÖZARSLAN

SİZİN GÖRÜŞLERİNİZ

quote

Architect dapibus augue metus the nec feugiat erat hendrerit nec. Duis ve ante the lemon sanleo nec feugiat erat hendrerit necuis ve ante.

client-1

Jason Brown

Crowne Plaza Owner
quote

Interior dapibus augue metus the nec feugiat erat hendrerit nec. Duis ve ante the lemon sanleo nec feugiat erat hendrerit necuis ve ante.

client-2

Emily White

Armada Owner
quote

Urban dapibus augue metus the nec feugiat erat hendrerit nec. Duis ve ante the lemon sanleo nec feugiat erat hendrerit necuis ve ante.

client-3

Jesica Smith

Alsa Manager

partner-1


partner-2


partner-3


partner-4


partner-5


partner-6